ФОТО: Даниел Кајмакоски има девојка?!


Двајцата се фатени за време на пробата за вторничкиот настап, кога тема на вечерта се домашни песни, а Даниел ќе пее песна на Македонски јазик.

Даниел важи за голем шармер. Името на девојката не е познато, но станува збор за една од танчерките која во шоуто е од самиот почеток.
Има ли вистина во фотката или е само најава за шоуто?
Sitel
daniel devojka
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1