ФОТО: Девојка фотографирала селфи, а кога ја видела фотката и се одземале нозете!


Со експлозијата на трендот на себе – фотографирањето (популарно селфи) социјалните мрежи се буквално затрупани со ваквите фотки.

Меѓутоа фотографијата не излегува секогаш онака како што ние  посакуваме. Ова на своја кожа најдобро го почувствувала тинејџерка од Полска која сфатила дека со нејзината фотографија и не е се во најдобар ред…

1selfi.jpg500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1