Фото: Ем вкусно – Ем убаво за око – идеја за појадок


 

Тестото можете да го направите по ваша желба и рецепт. Но наместо да ги подготвите секогаш истите кифлички еве идеја како да направите нешто навистина интересо и за око.  Добро утро 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1