ФОТО: Еве како изгледа аква паркот во Скопје


Порталот засе.мк објави фотографии од кои се гледа дека активностите привршуваат.

Очекувањата се дека ќе почне со работа до средината на јули. Влезницата ќе чини 300 денари, а за деца до 4 години влезот е бесплатен. аквапаркот ќе работи во две смени, од 10 до 18 часот и од 18.15 до 1 по полноќ.

Еве како изгледа аква паркот. ФОТО: Засе.мк

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1