Фото: Еве како изгледала Цеца на својата матура


Цеца Ражантовиќ на нејзината официјална страна на Фејсбук споделила фотографија од 1991 година. Некои шпекулираат дека токму ова е нејзината матурска фотографија поради тоа што повторувала неколку одделенија во средното училиште и завршила со задоцнување.

Пејачката на оваа фотографија е потполно поинаква и воопшто не наликува на Цеца каква што е денес.

Освен поинаквиот стил, шминка и фризура, пејачката има и значително помалку естетски корекции.matura-ceca

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1