ФОТО: Еве како ќе изгледа новата фасада на Арената Филип II


Деновиве започна да се поставува новата фасада на Арената Филип II во градскиот парк. На големо екипи на работници работат на поставување на металната конструкцијa, пренесува Засе.мк.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1