Фото: Еве какви налепници грците им лепеле на македонските автомобили


Ознаката “МК” не е призната од Грција – вакви налепници биле лепени на автомобилите кои имале МК налепница.

Ние им одиме да им ги оставиме парите во нивните туристички места, а видете они какви лепенки ни лепат на колите врз знакчето МК, е коментарот на еден патник.

kola grcija 3
kola grcija 2

kola grcija 1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1