ФОТО: Еве кој го објави голиот задник на Тања Савиќ!


Скандалите околу Тања Савиќ не стивнуваат.

Вчеравечер на интернет се појави лажна фотографија од голата Тања Савиќ. Како што дознаваат српските медиуми се работи за фотографија од друга девојка која ја објави Бане Ѓокиќ, некогашниот близок соработник на пејачката кој уште еднаш се обиде да ја наруши нејзината репутација.1savik.jpg500

На официјалната Фејсбук страница на пејачката тој ја објави фотографијата на која Тања нема долна облека. Таа е направена одзади, а иако беше најавено дека ќе објави и фотографија направена однапред, тоа не се случи.

„Една фотографија од грб, а за еден час однапред. Фотографија од архивата 20.05.2014“, напиша Бане во описот.tanja gola

После скандалот избришана е официјалната фан страница на пејачката. Изгледа дека на Тања и здодеа да биде мета на напади од сите страни, па одлучи да се повлече на некое време!

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1