Се огласи српскиот водител – еве зошто ја претепал Ана Марија


Водителот Влада Станојевиќ кој деновиве е во центарот на вниманието по информацијата дека си ја претепа девојката, убавата фитнес инструкторка Ана Марија, се огласи по сите случувања. Познатиот водител вели дека неговата девјка се гледала тајно со фудбалерот на Партизан, со кој претходно била шест години во врска, и била верена, но ја раскинала веридбата.

anamarija.jpg500

-Во понеделникот откако завршив со работа отидов во еден ноќен клуб. Се уверив во некои работи во кои се сомневав, се црно на бело. Отидов дома, ја разбудив Ана Марија, и реков да седне и да поразговараме, а кога си одел почна да ме влече. Тогаш со раката ја турнав по главата и излегов, вели тој.

Водителот додава и дека сите кои го знаат знаат дека е многу тешко да се изнервира и рака не кренал на никого особено не на женско. – Ова што го видов на нејзиното лице беше погубно, јас тоа не сакав да го направам. Секогаш сум бил на нејзина страна и сум ја бранел од сите кои сакаат да и нанесат зло. Сепак, и тоа не беше доволно за да добијам барем ронка искреност, вели тој, пренесува српски Курир.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1