Вознемирувачко видео: Педофил силувал пет девојчиња, а за тоа бил сурово казнет!


Шокантна снимка од монструозно убиство на педофил се појавила на интернет. Човекот бил запален жив и умирал во најтешки маки и болки.

pedoo

Сурово казнет за своите злосторства! Педофил од Јужна Америка, кој силувал пет девојчиња на возраст од 2 до 13 години, умрел на страшен и суров начин!

Револтираните граѓани на Парана, го запалиле жив на сред улица. Педофилот го покриле со чаршав, кој потоа го полиле со алкохол.

Еден од присутните го запалил мокриот чаршав. Мажот кој лежел набрзо целосно горел, пишуваLiveLeak, пренесува telegraf.rs.

Видео снимката од овој шокантен настан можете да ја погледнете ТУКА.

Уште еднаш ве предупредуваме, снимката има вознемирувачка содржина!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1