ФОТО: Фалангата се загреа за мечот со Данците – подготвени ли сте за навивање?


Македонските навивачи во фан зоната во Хернинг се подготвуваа за бодрење на нашата репрезентација. Натпреварод со Данска започнува – подготвени ли сте за навивање?

Фото – Курир

1201fan3

1201fan1

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1