ФОТО: Гола жена си се прошета среде Белград


Граѓаните од Нов Белград кои синоќа се најдоа на во близина на Трговскиот центар „Ушче“, не ја криеле својата збунетост кога здогледале гола жена која шета по улица.

„Таа околу 2 часот попладне, како од мајка родена, одеше во правец на Бранковиот мос, додека сите лиѓе се вртеа по неа. Незнам што мислеше, дали е сосема здрава или е само некој актеркси ангажман, незнам“, раскажал еден очевидец.

gola

GolaUsce

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1