Фото: Градскиот стадион ја добива новата стаклена фасада!


Изградбата на новата стаклена фасада на Арената Филип Втори во Скопје започна…Погледнете…

Foto – ZaSe.mk

stadion

stadion2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1