ФОТО: И мајмун заигра во Прилеп


Гостите на Пиво фест во Прилеп ги пречекуваат мајмуни поставени на семафорите во градот. 

Фото: Република.мк

majmuni

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1