ФОТО: И монасите во Бигорски направија Снешко


И монасите во еден од најубавите македонски манастири, Бигорскиот направија Снешко по обилните снежни врнежи.

Foto - Kurir

Foto – Kurir

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1