Фото идеја – Дедо Мраз погача


Доколку ги погледнете фотографиите и не изгледа дека е толку тешко да се направи – па ете интересна идеја со оглед на фактот дека празници се ближат  – Добро утро 🙂

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1