Фото – Идна мајка: Ако соберам 20 лајкови ќе го задржам бебето ако не – абортус !


Дали најново е да се абортираат бебиња поради лајкови? Во овој случај да се задржи бебе поради лајк на Фејсбук ?

Некои луѓе вклучувајќи ја и оваа девојка премногу буквално ги сфаќаат лајковите. Дури и да станува збор за шега, тогаш тоа е многу лоша шега. Дали животот на едно бебе треба да зависи од лајковите што идната мајка(ако воопшто заслужува  да се нарече мајка) ќе ги добие на Фејсбук?

На следниот ЛИНК може да ја погледнете најморбидната македонска фотографија.

Puls24

abortus

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1