ФОТО: Има само 11 години а ги има најголемите гради


Девојче од Кина ги постирала овие фотографии на еден форум, и за многу кратко време почнале масовно да се споделуваат низ целиот свет.Причината за ова е нејзиното изненадувачко бујно деколте кое не соодвествува со нејзината возраст.Надареното девојче има само 11 години и уште не е влезена во пубертет. Ваков тип на случаи е многу редок во светот, и поради тоа, таа за толку кратко време стана позната.

devojica 2

devojcica_1359036820_420x0

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1