ФОТО: Извлечено аудито од дупката кај Порта Влае


Аудито кое што утрово падна во дупка кај Порта Влае е извлечено.

Во инцидентот немало повредени а автомобилот е делумно оштетен.

audi1 audi

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1