ФОТО: Јанкулоска си направи снешко


Министерката за внатрешни работи на својот фејсбук профил објави фотографии од нејзиниот овогодишен снешко.

Снешкото Јанкулоска најверојатно го направила на тераса од станот, а сликата со нејзиниот снешко ја сподели со сите пријатели на ФБ.

jankulovska snesko

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1