ФОТО: Камион се превртел кај Стража


Камион со охридски регистарски таблички се превртел околу 16:30 часот на патот Гостивар – Охрид кај Стража. Камионот излетал од патот и притоа се превртил. Засега нема информации за повредени.

Foto – ZaSe

zfgnmm

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1