Уапсен скопјанец кој се самозадоволувал во јавност


masturbacijaПостапувајќи по судска наредба, СВР Скопје го лиши од слобода лицето Јован И.(58).

Скопјанецот се барал за издржување затворска казна во траење од три години, за сторено кривично дело “ задоволување на полови страсти пред друг”.

Тој бил фатен како се самозадоволува пред повеќе  повозрасни жени, во центар

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1