ФОТО: Кристијан Голубовиќ стана татко – доби ќеркичка


Кристијан Голубовиќ, некогашното лошо момче, а денеска уметник, доби ќеркичка и со сите ја сподели радосната вест на социјалните мрежи.

– Драги пријатели, во 10 часот и 32 минути добив ќеркичка. Благодарам на сите за честитките за мојата Вера, напиша тој.

Да потсетиме, Кристијан неодамна се ожениkristijan golubovic

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1