ФОТО: Македонка се заканува со самоубиство на Фејсбук


Млада Македонка испрати застрашувачка порака на Фејсбук.

Освен тоа, таа објави и фотографија на која си има вперено пиштол во глава.

Бурни реакции за ова ги преплавија социјалните мрежи. Таа се заканува дека ќе се самоубие пред очите на нејзиното момче ако тој не ја сака.

Родители, следете ги профилите на социјалните мрежи на вашите деца!samoubistvooo

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1