„Сине, немој да седиш во кафеана“- оваа порака одведе Србинка во смрт


Син ѕверски си ја претепа својата мајка во Србија. Причината банална, а чинот грозоморен.

tepacka1-1-

Младен Ѓ. вчера околу 13 часот во семејната куќа мноструозно ја усмртил својата мајка и потоа се предал на полицијата.

Мајката на Младен му се јавила по телефон за да не седи цел ден во кафана.

Поради тоа тој ја нападнал и брутално ја истепал до смрт, па потоа се предал на полицијата.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1