ФОТО: Македонска работа – погледнете каде ги мијат колите


Забрането е да го миете автомобилот во двор,  но за овие луѓе тоа не важи. Со автомобилот влегуваат во река и го мијат.  Ова е за пример.  Срамота!!!

Foto – ZaSe

wpid-received_m_mid_1407238300573_9a62536adfef744b61_0-picsay

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1