ФОТО: Медведев заспа на отворањето на олимписките игри!


Зимските олимписки игри во Сочи беа официјално отворени со спектакуларната церемонија.

Она што остана нејасно е дали рускиот премиер Дмитри Медведев бил толку уморен што заспа за време на отворањето? Оваа фотографија веќе е голем хит на интернет

medvedev

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1