ФОТО: Млада порно актерка пронајдена мртва


Порно актерката Амбер Рејн (31) е пронајдена мртва во својот стан во Лос Анџелес, а според првичните информации починала во сон.amber-rejn-640x400

Официјалната причина за смртта се уште не е соопштена. Обдукцијата ќе биде извршена кој крајот на неделава.

Амбер е една од десетината порно актерки кои го обвинија колегата Џејмс Дин за сексуални напади, а подоцна станаа пријатели. Во порно-индустријата влезе во 2005 година.

Во интервјото во 2013 година, Амбер откри дека водела тешка борба со ракот на матката, и била на хемотерапија.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1