Хорор во Неготин: Пронјадено мртво тело- дали станува збор за малата Марија?


Неготинската полиција пронашла беживотно женско тело во близина на силосите во тој град, пренесува српски Блиц.

Полицијата врши увид на местот и го утврдуваат идентитеот на телото.policija uvid krim

За потсетување, вчера во Неготин исезна малолетната девојка Марија, дали телото е на девојчето полицијата ќе одговори наскоро со повеќе информации.

Родителите во утринските часови забележале дека Марија ја нема во својата спална соба и нејзиното исчезнување веднаш го пријавиле во полиција.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1