ФОТО: На 55 години стана мајка на тројка!


Шерон Катс има 55 години и стана мајка на тројка, откако помина третман за вештачко оплодување.

Таа и нејзиното 40-годишно момче Стјуард заминале во Кипар за процедурата, бидејќи според законите во Велика Британија, таа е престара за вештачко оплодување.seron-kats

Со ова таа стана најстарата мајка на тројка во Велика Британија.

Шерон веќе има четири возрасни деца, но сепак сакала уште еднаш да стане мајка и да има заедничко дете со Стјуард.

Мејсон. Рајан и Лили се родени со царски рез на 21 март во Нотингем.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1