Фото: Најеластичната жена на светот


Злата од Русија има 28 години и е најеластичната жена на светот, која сними фотосесија за календар за 2015 година. Таа изгледа фантастично и е вистинска убавица.

5zlatapict 2zlatapict 1zlatapict 3zlatapict

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1