Фото – немаш тркало – снајди се како знаеш и умееш


 

Доблест е да знаеш да се снајдеш во моментот кога нешто ќе ти недостасува. Луѓето се навистина инвентивни како да го заменат она што го немаат – но признајте ваква замена за тркало досега не ви ни паднала на ум 🙂 🙂 🙂

Фотографијата се вика – 100 ногалка 🙂

 

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1