ФОТО: Обама им „влета“ на свадбата – погледнете ја реакцијата на младенците


Стефани и Брајан останале без зборови кога на свадбата им дошол непоканет гостин.

Но не кој било, туку претседателот на САД, Барак Обама.2obamawed

Тие се венчале во близина на голф клубот каде што претседателот играл голф.

Кога тие го здогледале, му се приближиле и замолиле да се поздрават со него.

Погледнете како изгледаше сето тоа.

1obamawed obamawef

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1