ФОТО: Охридско мени – ова се новите цени


Ако лани се жалевме дека цените во Охрид ни биле многу високи, годнава, охриѓани решија да ја сменат тактиката. Точно, е малку се повисоки од оние во Скопје, но сепак е туристичка сезона и треба и тоа да се има предвид. Се на се, овие цени, на плажата Акапулко може да се каже дека се прифатливи.

фото:Пресс24

фото:Пресс24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1