ФОТО: Олимписки базен реновиран, погледнете ја цената на билетот


Олимпискиот базен во Скопје, најголемиот затворен базен во земјава е комплетно реновиран.

Има нови тоалети, нови гардероби, комплетно реновирани тушеви. Работи и летната тераса каде со секој купен билет имате бесплатна лежалка.

Цената на дневниот билет е 250 денари.

Фото – Курир

olimpiskii22 olimpiskiii

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1