ФОТО: Оливер Драгоевиќ со лисици на раце веднаш по настап во Тексас


Pо концертот во Тексас на хрватскиот пејач Оливер Драгојевиќ му беа ставени лисици и беше приведен од страна на полицијата.sedrfgdcghv

Сето тоа се случи додека по успешниот концерт се дружеше со фановите, кои кога полицаецот пријде да му стави лисици на Оливер, веднаш срипаа за да го одбранат. Полицаецот во тој миг се насмеа и рече дека е родум од Хрватска и дека само се обиде да го исплаши пејачот приврзувајќи го со лисиците за една обожавателка.

Концертот инаку бил феноменален и публиката цело време ги пеела песните на Драгојевиќ во одлична атмосфера. Оливер дури и заиграл заедно со обожавателките што ретко му се случува.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1