Фото: Ова е момчето на исчезнатата Македонка кое си пукаше во глава


Крис Споц, кој е актер, и бил во врска со исчезнатата Адеа Шабани од Македонија, бегал од полицијата во САД со украдено возило и се самоубил пукајќи си во главата пред да го фатат.

Се смета дека и таа емртва бидејќи тој извршил самоубиство, а биле заедно.

Вака изгледа актерот:

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1