ФОТО: Ова е последната фотка на Марија и Стефан пред трагедијата


Ова е последната фотка од Стефан и Марија пред големата трагедија. 13-годишното девојче кое се фрли од зграда, прати порака пред смртта, а писмото до нејзиното момче тоа го прочита дури откако се заврши.marija-stefan-negotin-foto-facebook-printscreen-1460019809-881305th45y54

– Сакам да ти се заблагодарам за се што беше тука до мене. Никој нема како тебе…Секогаш ќе бидеш мој, со мене во срцето. Никој нема да те сака како јас, напишала таа.

Трагедијата ги остави нејзините родители во црно.

Марија скокна од зграда откако ја казниле поради лоша оценка.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1