ФОТО: Ова е последната фотографија на Робин Вилијамс


Последна фотографија на Робин Вилијамс е фотографирана на 21-ви Јули.

Покојниот актер Робин Вилијамс пред да го изврши самоубиството ја прикачил последната слика на Инстаграм.

Тој под неа напишал:

„Нека ми е среќан роденденот! Ме потсети мојата омилена глумица Кристал.“

robin54

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1