ФОТО: Пајак во Скопје крена автомобил заедно со се луѓето во него!


Фотографија на која Пајак-службата во Скопје кренала возило со се луѓе во него е објавена на Фејсбук страната на „Ѕид на сообраќајниот срам“.pajak-foto

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1