ФОТО: Пет метри снег денеска на Галичник


На Галичник има снег од 5 метри, покажуваат фотографиите кои денеска беа поставени на „Ѕид на сообраќајниот срам“.

Foto - Facebook/zid na soobrakjajniot sram

Foto – Facebook/zid na soobrakjajniot sram

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1