ФОТО: Погледнете како Лепа Брена го прослави 55-от роденден


Познатата пејачка вчера го прослави роденденот во друштво на семејството, пријателите и колегите од естрадата.

Покрај тоа што Лепа Брена доби голем број честитки од фановите на социјалните мрежи, како и букет црвени ружи, таа вечерта ја продолжи прославата во ресторан каде и отпеа неколку песни. Погледнете дел од роденденската атмосфера.

lepa500 1lepa500 2lepa500

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1