ФОТО: Поради неверство два пати му го пресекла половиот орган


Триесет и две годишниот Фан Лунг, татко на 5 деца, на својата 21 годишна љубовница Занг Хунг и испратил „сочен“ меил, но направил грешка – заборавил да се одлогира.

Неговата 30-годишна сопруга Фенг ја видела порака и тргнала во крвава одмазда. Кинеските медиуми пишуваат дека таа земала ножици, отишла со спалната соба и додека тој спиел му го пресекла половиот орган.zena-maz-500_thumb_medium380_0

Драмата да биде уште поголема, љубоморната сопруга влегла во болничката соба и по втор пат му го пресекла половиот огран, но сега го фрлила низ прозорецот за никој да не го најде.

-Некој влезе во болницата и рече дека надвор гол крвав маж тепа некоја жена. Персоналот излезе и го видоа човек по чии нозе течеше многу крв, како ја тепа жената. Кога ги раздвоиле виделе дека неговиот полов орган пак бил пресечен, вели портпаролот на болницата.

Лекарите и полицијата залудно го пребарале дворот на болницата, па се претпоставува дека мачка или куче го изеле исечениот полов орган.

Портпаролот на болницата вели дека мажот изгубил многу крв и бил опериран. Сега е во стабилна состојба но „емоционално потресен во голема мерка“.

Неговата љубовница вели дека и покрај се, ќе се омажи со него.

-Иако повеќе не е плоден, не е важно, па веќе има 5 деца, вели 21 годишната Занг.

Фенг е уапсена за нанесување на тешка телесна повреда.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1