ФОТО: Прегоре елката на скопскиот плоштад?


Жолтата елка која е поставена во центарот на Скопје не свети. На петтиот ден од Новата година новогодишната елка е потоната во темница, јавува А1Он.

Фото – А1Он

elka-plostad-bezsvetla-1s-675x320

elka-plostad-bezsvetla-2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1