Фото: Продолжува лудилото – Gangnam Style тетоважа


Еве како изгледа најбараната тетоважа во последно време – и секако во знакот на песната која годинава го освои светот. Јужнокореецот Псај и ,,Gangnam Style,,

gangnam tetovaza

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1