ФОТО: Првиот снег на Водно


Рано утрово почна да паѓа снег и на Водно. Снежната прекривка ги покри патеките, дрвјата, покривите од дрвените куќарки.

Погледнете како е на врвот на Водно:

ФОТО: Telegraf.mk

 

vodno-07a

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1