Ана Николиќ имала тумор на дојката – се оперирала


ana-nikolicУбавата пејачка имала сериозни здравствени проблеми.

Имено, Ана Николиќ  неодамна морала на хируршка интервенција за која подоцна се обелодени дека и бил отстранет тумор на дојката.

И додека медиумите се натпреваруваа кој попрво ќе ги изнесе нејзините валкани работи во јавноста, атрактивната Ана морала под нож.

„Имав мал проблем кој успешно го решив со хируршка интервенција и апелирам до сите жени поради подобро здравје редовно да се контролираат. Сега се е во ред, се чувствувам подобро од било кога“, изјавила Ана за новиот број на списанието Story.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1