Фото: Работава снајди се како знаеш – Пегла багер


Работава снајди се како знаеш – Пегла багер. Комплетно е опремена за чистење снег – си има и ланци дури  🙂

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1