ФОТО: Се обиделе да ја ограбат неговата куќа, но тој ги фатил, ги силувал 5 дена


Станува збор за Американците Гарфилд Морган (54) и неговиот соучесник во кражбата Ким Гордон (36) кои се обиделе да го ограбат домот на Хари Харингтон, во соседството познат како „човекот волк“.По дознавањето дека тие се во неговата куќа и сакаат да ја ограбат, тој ги фатил и ги силувал по што ги држел затворени цели пет дена.kradci-640x330

Тој сите тие денови ги навредувал, тепал и сексуално злоставувал, по што соседите морале да го пријават во полиција откако слушнале чудни врисоци кои доаѓале од неговиот дом.kradec-1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1