ТРИК: Како да земете количка без да ставите 5 денари


Ова е толку едноставно да ќе се запрашате како на тоа не сте се сетиле порано.kolicka-market-pari

Ако немате 5 денари за количка во трговијата, во замена за неа ставете клуч, како што е прикажано на видеото. И тоа е тоа, количката ќе биде ваша!

Погледнете во видеото како се прави тоа

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1